Společenská odpovědnost (CSR)

Společenská odpovědnost korporací

Hlavní myšlenka CSR (Corporate social responsibility – Společenská odpovědnost korporací) spočívá v přijetí faktu, že společnost svým působením ovlivňuje svět kolem sebe ve všech sférách – ekonomické, environmentální a sociální – a zavedení opatření zohledňujících tuto skutečnost do strategie společnosti.

I TRUSTIA nese svůj díl trojí zodpovědnosti za svět, ve kterém žijeme.

Ekonomika

Je pro nás důležitá transparentnost našeho podnikání a stejně tak dobré vztahy s našimi zákazníky i dodavateli, nesnažíme se tedy za každou cenu dosáhnout maximálního zisku, ale hledáme ideální kompromis.

Životní prostředí

Snažíme se přispět ke zlepšení životního prostředí nejen využíváním recyklovaných materiálů, kdekoliv je to možné, ale i důsledným tříděním odpadu a preferencí dodavatelů, kteří rovněž smýšlejí ekologicky.

Sociální sféra

Naše společnost již v minulosti realizovala několik benefičních projektů ve spolupráci s různými nadacemi či jinými dobročinnými subjekty. Vzhledem k tomu, že je pro nás tato oblast našeho působení velmi důležitá, s velkou radostí s vámi spojíme naše síly k realizaci vašich vlastních nápadů, které pomohou tam, kde je třeba.

Společnost

Kontakt

Adresa:
TRUSTIA
Rokycanova 23
130 00  Praha 3
Tel:
+420 245 009 999
Fax:
+420 245 005 990
E-mail:
info@trustia.cz

Úvodní stránka Společnost Společenská odpovědnost (CSR)

Vybraní zákazníci: