Internetové portály

Jistě všichni znáte internetové portály jako je Google, Yahoo, Seznam či Centrum. Chtěli byste mít jednou také takhle známý a uživateli používaný internetový portál? Pak se obaťte na nás! Dovedeme Vás na vrchol. Navrhneme a vytvoříme Vám jakékoliv portálové řešení v té nejvyšší kvalitě. Máme rozsáhlé zkušenosti s tvorbou:

Co je to internetový portál?

Internetový portál je brána do světa Internetu. Jde vlastně o jakýsi rozcestník, který internetovým návštěvníkům pomáhá svými katalogy plnými odkazů. Postupem času se internetové portály rozrostly a začaly uživatelům nabízet další služby než jen webové odkazy, jako například zpravodajství či emailovou schránku.

Co je oborový portál, neboli vortál?

O pár let později se na trhu začaly objevovat oborové internetové portály, neboli vortály. Jejich ambicí nebylo pokrytí všech lidských činností, ale zaměřily se jen na určitou tematickou oblast (realitní, inzertní, komunitní portály a další). Oborové portály samozřejmě nejsou tak navštěvované jako klasické internetové portály, ale je nutno přiznat, že pro „osoby z oboru" jsou velmi cenným zdrojem informací.

Internetový portál Vám vytvoříme přímo na míru, na základě analýzy a případové studie, které provedeme. Máte jakékoliv dotazy? Kontaktujte nás!

Služby

Kontakt

Adresa:
TRUSTIA
Rokycanova 23
130 00  Praha 3
Tel:
+420 245 009 999
Fax:
+420 245 005 990
E-mail:
info@trustia.cz

Úvodní stránka Služby TRUSTIA Software Internetové portály

Vybraní zákazníci: