TRUSTIA Software

Nabízíme interaktivní webové aplikace, internetové portály a zakázkový software, které díky našim bohatým zkušenostem a využití nejmodernějších technologických standardů vytvoříme přímo vám na míru.

WWW stránky

WWW stránky představují nejefektivnější způsob, jak veřejnosti poskytnout všechny potřebné informace a dokreslit tvář vaší společnosti či projektu. Ať už se rozhodnete pro jednoduchou statickou prezentaci nebo pro přehledné interaktivní stránky, vždy pro vás najdeme optimální řešení, které zajistí, že na sebe vaše prezentace strhne pozornost.

Internetové portály

Pokud jednoduché webové stránky nedokáží pokrýt vaše potřeby, vybudujeme pro vás komplexní internetový portál, který vám poskytne všechny služby, které potřebujete, jako např. rozsáhlý informační server nebo profesionální internetový obchod.

Serverové aplikace

Potřebujete aplikaci, která bude přístupná odkudkoliv nebo více uživatelům současně? Na míru vám vytvoříme serverovou aplikaci s architekturou klient/server, s jejímž využitím budete moci jednoduše spravovat své účetnictví či monitorovat skladové zásoby s jistotou, že vaše data jsou automaticky zálohována a neustále přístupná.

Software na zakázku

Rádi provedeme analýzu vašich potřeb a podle vašich představ vám vytvoříme ideální software – systémové aplikace, ekonomický software k využití v bankovním sektoru či pro přehlednou správu účetnictví, aplikace pro internetové obchodování a jiné informační systémy na klíč.

Služby

Kontakt

Adresa:
TRUSTIA
Rokycanova 23
130 00  Praha 3
Tel:
+420 245 009 999
Fax:
+420 245 005 990
E-mail:
info@trustia.cz

Úvodní stránka Služby TRUSTIA Software

Vybraní zákazníci: