TRUSTIA Security

Provádíme bezpečnostní audity, certifikaci bezpečnosti a dlouhodobý monitoring serverů, díky nimž se nebudete muset bát o svá data. Zajišťujeme krizový management a poútokovou obnovu systémů včetně adekvátního zabezpečení.

Bezpečnostní audity

Pokud si nejste jisti, že jsou vaše data v bezpečí a systémy odolné proti útoku hackera, provedeme bezpečnostní audit a definujeme možná rizika. V případě, že najdeme jakékoliv nedostatky, naši odborníci se rádi ujmou zabezpečení a veškerá rizika průniku útočníka eliminují.

Certifikace

Společnost TRUSTIA je poskytovatelem certifikace bezpečnosti IT systémů. Naši zkušení bezpečnostní specialisté provedou komplexní audit zabezpečení a pokud shledají, že zabezpečení splňuje podmínky pro jeho získání, obdržíte mezinárodně uznávaný certifikát dokládající, že je vaše IT infrastruktura spolehlivě zabezpečena.

Monitoring serverů

Chcete-li si být zcela jisti bezpečností a funkčností svých serverů, nabízíme vám možnost dlouhodobého monitoringu, při němž budeme průběžně dohlížet na správný chod vašich systémů a budeme připraveni okamžitě zasáhnout v případě jakéhokoliv napadení.

Krizový management

Pokud se vaše systémy staly terčem útoku, ujmeme se řízení a provedeme vás krizovou situací tak, aby nedošlo k žádným dalším škodám. Dohlédneme na obnovu funkčnosti a dat, zajistíme náležité zabezpečení, aby se útok nemohl opakovat, a dodáme vám všechny dostupné informace o původci napadení.

Služby

Kontakt

Adresa:
TRUSTIA
Rokycanova 23
130 00  Praha 3
Tel:
+420 245 009 999
Fax:
+420 245 005 990
E-mail:
info@trustia.cz

Úvodní stránka Služby TRUSTIA Security

Vybraní zákazníci: