PR a copywriting

PR

PR (public relations) neboli vztahy s veřejností se staly neodmyslitelnou součástí obchodu. Zatímco reklama pouze udržuje značku v povědomí zákazníků, PR značku buduje. V době, kdy se čím dál tím větší část trhu přesouvá do neosobního elektronického prostoru, se ukazuje potřeba budovat osobní vztahy s veřejností jako stěžejní - Vaše dobrá pověst je tou nejlepší referencí.

Mezi námi poskytované služby patří:

Krizová komunikace

Krizovou komunikaci nabízíme klientům, kteří se ocitnou v nepříjemné situaci, kdy je jejich jméno v nepříznivých okolnostech vláčeno médii, jejich činnost skandalizována nebo do médií pronikly informace, které společnost poškozují. V takové chvíli Vám poskytneme konzultaci ohledně dalšího postupu a bleskově vypracujeme strategii následné komunikace.

Copywriting

„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ - Judith Charles

Copywriting se zabývá tvorbou komerčních textů, reklamních sloganů a PR článků. Základním kamenem internetové prezentace Vaší společnosti jsou dobře cílené a perfektně srozumitelné texty, které potenciálního zákazníka zaujmou a přesvědčí jej, aby zakoupil Váš produkt nebo využil Vašich služeb.

Umíme přizpůsobit texty způsobu, kterým lidé čtou informace na internetu, takže Vaše stránky neopustí po přelétnutí prvních řádků. Zároveň se naše texty řídí standardy SEO/SEM, proto budou Vaše stránky snadno nalezitelné a použití textů od našich copywriterů zvýší jejich pozici ve vyhledávačích.

Kromě obsahu Vašich internetových stránek si umíme poradit i se zákaznickou či interní komunikací, tiskovými zprávami, placenými články, reklamními slogany nebo texty televizních či rozhlasových reklamních spotů. Nemáte slov? Kontaktujte nás!

Služby

Kontakt

Adresa:
TRUSTIA
Rokycanova 23
130 00  Praha 3
Tel:
+420 245 009 999
Fax:
+420 245 005 990
E-mail:
info@trustia.cz

Úvodní stránka Služby TRUSTIA Marketing PR a copywriting

Vybraní zákazníci: