TRUSTIA Marketing

Připadá vám někdy vaše společnost téměř neviditelná a nevíte, jak to změnit? Obraťte se na nás a svěřte nám tvorbu vašich marketingových plánů, návrhy jednotlivých reklamních kampaní i nových marketingových strategií a kreativní tvorbu textů pro vaše internetové stránky i reklamní materiály.

Internetový marketing

Rádi se postaráme o to, aby vás na internetu nepřehlédli vaši potenciální zákazníci. V rámci internetového marketingu pro vás zajistíme nejen SEO (Search Engine Optimization), tedy optimalizaci pro vyhledávače, ale také pro vás připravíme bannerové a PPC kampaně a použijeme všechny nástroje, které vám pomohou zlepšit vaše obchody.

Reklamní kampaně

Poskytujeme komplexní služby v oblasti tvorby reklamních kampaní – od průzkumu trhu a definování cílové skupiny přes návrh reklamní strategie a tvorbu samotné reklamy a jejího poselství až po výběr mediální strategie, mediální plánování a konečné zhodnocení kampaně.

PR a copywriting

Potřebujete poradit ve vztazích s veřejností, sepsat tiskovou zprávu, vytvořit obsah informační brožury nebo kompletní texty pro vaši internetovou prezentaci? Obraťte se na nás! Naši zkušení PR specialisté a vyškolení copywriteři vám pomohou v rozvoji image a komunikace s veřejností.

Direct marketing

Direct marketing je jedním z nejlevnějších, ale zároveň nejefektivnějších způsobů reklamy, který díky segmentaci trhu umožňuje snadné plánování i řízení kampaní. Úkolem direct marketingu je navázat vztah mezi obchodníkem a zákazníkem, nebo zákazníka přimět k rychlé reakci. Svěřte nám direct marketingové aktivity vaší společnosti a sledujte příliv klientů!

Bluetooh marketing

Bluetooth marketing (bluetooh casting) osloví vaše potenciální zákazníky přímo na jejich mobilním telefonu. Jedná se o  řešení pro rozesílání obsahu (zpráv, obrázků, videí, her,...) prostřednictvím bluetooth přímo do mobilních telefonů, které jsou aktuálně v dosahu.

Služby

Kontakt

Adresa:
TRUSTIA
Rokycanova 23
130 00  Praha 3
Tel:
+420 245 009 999
Fax:
+420 245 005 990
E-mail:
info@trustia.cz

Úvodní stránka Služby TRUSTIA Marketing

Vybraní zákazníci: