TRUSTIA Management

Hledáte manažerské zastoupení? Ujmeme se pro vás domlouvání spolupráce, zajistíme vám propagaci a postaráme se i o komunikaci s médii.

Zastoupení umělců

Nabízíme manažerské zastoupení hudebním umělcům, kapelám, DJ’s, hercům, moderátorům i bavičům. Svěřte se do rukou našich manažerů, kteří pro vás nasbírali bohaté zkušenosti z české i světové umělecké scény a pomohou vám nejen nastartovat kariéru, ale i udržet ji v pohybu.

Zajištění vystoupení

Chcete vystupovat? Zajistíme vám samostatné koncerty a vystoupení v hudebních klubech, od jednotlivých pořadů až po dlouhodobé projekty a turné. Domluvíme vám vystoupení pro televizi a rádio, spolupráci na různých událostech a účast na festivalech a jiných veřejných i soukromých akcích.

Komunikace s médii

Zastoupíme nebo podpoříme vás při kontaktu s novináři, zpracujeme pro vás vyjádření pro tisk a postaráme se o to, aby se o vás veřejnost z médií dozvěděla. Kromě samotného zajištění komunikace s médii nabízíme i mediální trénink a konzultace.

Celková propagace

Máte dojem, že vás není příliš vidět? Přenechte vaše starosti s propagací nám. Připravíme pro vás komplexní propagační strategii a zajistíme její jednotlivé body. Víme, jak o vás dát vědět světu!

Služby

Kontakt

Adresa:
TRUSTIA
Rokycanova 23
130 00  Praha 3
Tel:
+420 245 009 999
Fax:
+420 245 005 990
E-mail:
info@trustia.cz

Úvodní stránka Služby TRUSTIA Management

Vybraní zákazníci: