TRUSTIA Education

Nabízíme odborná školení zakončená mezinárodně uznávanou certifikací. Zkušení profesionálové z našich řad vás naučí vše, co potřebujete znát, například v níže uvedených oborech. Zvýšíte tak kvalifikaci svou nebo svých zaměstnanců.

Školení HTML

Školení pro začátečníky i pokročilé vás naučí vytvářet a upravovat internetové stránky pomocí nejnovějších způsobů kódování HTML (HyperText Markup Language) a XHTML (Extensible HyperText Markup Language) a seznámí vás s možnostmi kaskádových stylů (CCS). V této oblasti nabízíme i školení prace s redakčními systémy a WYSIWYG (What You See Is What You Get) editory.

Školení PHP

Odborné školení programování v PHP (Hypertext Preprocessor) je určeno programátorům, kteří se chtějí naučit vytvářet kvalitní webové aplikace při zachování bezpečnostních standardů a s důrazem na čistotu kódu a budoucí rozšiřitelnost.

Školení SEO

Při školení zaměřeném na optimalizaci pro vyhledávače vás naučíme vytvářet a upravovat webové stránky tak, aby získávaly v internetových vyhledávačích co nejvyšší pozici. Naučíme vás pracovat se všemi etickými metodami optimalizace a osvětlíme vám návyky uživatelů internetu.

Školení SEM

Search Engine Marketing nebo SEM je jedním z nejefektivnějších způsobů on-line reklamy a propagace. Naučíme vás pracovat s nejmodernějšími nástroji SEM a s jejich pomocí výrazně zvýšit viditelnost a návštěvnost webových stránek.

Dále mimo jiné nabízíme školení databázových systémů, IT bezpečnosti, IT managementu a další.

Služby

Kontakt

Adresa:
TRUSTIA
Rokycanova 23
130 00  Praha 3
Tel:
+420 245 009 999
Fax:
+420 245 005 990
E-mail:
info@trustia.cz

Úvodní stránka Služby TRUSTIA Education

Vybraní zákazníci: