TRUSTIA Design

Dodáme vašim internetovým stránkám moderní a originální design, postaráme se o přípravu vašich marketingových materiálů a v souladu s vašimi představami vytvoříme vaší společnosti silnou a výraznou korporátní identitu.

Webdesign

Naši zruční grafici pro vás vytvoří finální grafickou podobu vaší webové prezentace. Vzhled prezentace musí respektovat její účel a zaměření a design navržený pro webové stránky pojišťovny nemůže vyhovovat potřebám prezentace rockové kapely nebo luxusního květinářství – proto jsou všechny naše designy originální a vytvořené na míru jednotlivým klientům.

Reklamní bannery

Vyrobíme pro vás standardní reklamní bannery všech typů i bannery atypické. Soustředíme se na to, aby námi vytvořené reklamní bannery okamžitě přitáhly oči návštěvníka stránky a zaujaly jeho pozornost natolik, aby je následoval.

Corporate identity

Firemní identita je jednotný vizuální styl, jakým vaše firma vystupuje, který vás odlišuje od ostatních a podle kterého si vás zákazník zapamatuje. Zahrnuje nejen logo a vzhled firemní prezentace, ale i barevná schémata, písma a fonty, layout marketingových materiálů a další grafické prvky. Řekněte nám, jak chcete působit, a my vám poradíme, jak na to.

Kompletní DTP

V rámci nabídky našeho grafického studia naleznete i kompletní DTP služby. Vypracujeme pro vás grafické návrhy a provedení vizitek, letáků, plakátů, brožur a dalších marketingových materiálů a předtiskovou úpravu, jako např. vektorizaci vašeho loga.

Služby

Kontakt

Adresa:
TRUSTIA
Rokycanova 23
130 00  Praha 3
Tel:
+420 245 009 999
Fax:
+420 245 005 990
E-mail:
info@trustia.cz

Úvodní stránka Služby TRUSTIA Design

Vybraní zákazníci: